Sildid

Kolmapäev, 20. juuni 2012

Vann kolis välja!

Eile oli minu elus tähendusrikas päev. Supervend organiseeris järelkäruga auto ja selleks ajaks kui mina töölt koju jõudsin, oli ta koos sõber Tuulega minu vannitoa peaaegu et lagedaks tassinud. Vana malmvann on ajalugu. Nüüd on võimalik vannitoaga edasi minna.

Mina ise ei ole remonti nüüd küll väga teinud. Ausalt. Maal rohimine ja ürgsete lillepeenarde ümberkaevamine on mulle palju enam meelt mööda tööd olnud. Ja käsitööd olen teinud kah. Kunagi ammuammu heegeldatud roosad motiivid ühendasin pesulõksukotiks:


Veel olen ma vahepeal otsustanud pisut tikkida. Leidsin nimelt vanaema juurest kotitäie peenikesi värvilisi tikkimislõngu ja tahtsin end nendega proovile panna. Pikem selgitus isetegija-blogis.
Nüüd mõtlen suurelt ja vaagin endamisi, et kas peaks õige oma köögikapikardinate alumisse serva ka säärast lillerida lisada. Teisele kangale loomulikult! :)


Aed õitseb. Tomatitaimedel on pisikesed mammud peal, maasikamarjad paisuvad iga päevaga silmnähtavalt. Kurgid õitsevad ja loovad esimesi vilju. Kõrvits ronib puu otsa. Lillepeenrad on õitest rasked. Osad raskekujulised tõin tuppa ka.


Ja aed on rikas ka mutukate-putukate poolest. Sääski ei hakanud pildistamagi - neist on ausõna kopp ees!


Kirjutamiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar