Sildid

Pühapäev, 25. november 2012

Palk, palgi, palki...

Nonäed, ei võtnud kahte aastatki kui minu pesuruumi lakke said paika kaks endist palki (nüüd siis pigem nagu "tala"), mis hakkavad tulevikus ruumis lage üleval hoidma.
Miks asjad nõndakaua veninud on, ei tea isegi öelda. Igatahes on nüüd kaks seina tasasemaks krohvitud (2 korda lausa!) ja talad lõpuks viltuselt lae all. Mu vannituppa tuleb nimelt kallakuga lagi.
Pilt on päris esialgsega võrreldes minu silmis juba nii ilus, et mine või kohe vanni! Kui vann ainult tagatoas otsa peal püsti ei seisaks :D


Äge, mis? Boiler ja õhulõõrid jäävad lae taha. Ja viltune lagi oli ainuke mõistlik lahendus, kuna paremal pool seinas on aken, mille kinni ehitamisest ma ei tahtnud midagi kuulda. Niisamuti kui ka sellest, et minu vannitoa lagi nii kõrge jääbki kui see hetkel veel on. Talad on ajahamba poolt tublisti räsitud. Ja tähenduslikud (nagu ma ühes hästiammuses postituses juba kirjeldasin).
Veel viimast korda näitan seina, mis kohekohe kindakrohvi alla läheb. Kindad tõin poest ära, krohv on olemas ja täna lippan isa juurde trelli järele, et tööga pihta hakata.


Kui sellega ühele poole saan, on vaja osa seinu pahteldada, siis mastiks ja värv ja saab seina panna selle mosaiigipildi, mille tegemisele nõnda palju aega kulus. Siis äravool korda saada, põrand tasaseks valada ja plaatida. Seejärel vann sisse, torud paika ja lagi hopsti talade peale tõsta. Tehnika olen juba ammuilma välja mõeldnud.
Oleksin kangelane, kui jõuluks oma vanni saaks :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar