Sildid

Laupäev, 21. jaanuar 2012

Reedene Remont.

Eile oli mul vaba päev ja otse loomulikult veetsin selle oma objektil.
- Kööki sain ära pandud kolm viimast paani tapeeti, mis tähendab et tapeetimistöödega on selleks korraks ühel pool. Lastetoast kolis lõpuks kööki ka külmkapp ning riietasin ta paksust kilemantlist lahti. Elektriühendust sellel veel ei ole, ehk et kapp on soe :D- Pesin ja värvisin valgeks köögilaua hirmus mustad jalad, J. tõi puidust lauaplaadi, mida kasutada saan.
- Köögi ukse taha (kui sinna ukse veel kunagi tagasi panna kavatsen) jääv seinasopp sai veelkord üle värvitud.
- J. värvis WC ja vannitoa uksed üle, eemaldasin elutoa ukselt ühelt poolt liistud, et uue klaasi panna saaksin.- Pesin esiku ja lastetoa põrandaid (see võttis tunde aega!!!), eemaldasin pisikesi värvitäppe ja pean tunnistama, et päris kõik ära ei tulnudki. Ei ole viga - oma Kodu, omad täpid.
- Ja kui kell hakkas saama 00.30, lakkisin mina oma Esiku ja lastetoa põrandat. Viimase otsa nii, et panin end täisriidesse, valasin lakilaigud maha, lülitasin elektri välja, avasin välisukse ja lakkisin trepikoja-valguse saatel. Pintsli pistsin pisikesse kilekotti, et saaksin selle ema juures ära pesta. Viimast paari ruutmeetrit lakkides peaaegu et ei näinudki.
Magama sain peaaegu et kella kahe ajal.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar